Cafer Tayyar KELEŞ

Cafer Tayyar KELEŞ

Genel Başkan Yardımcısı (Basın ve İletişim)

  • catayke@gmail.com
  • 0 535 571 88 56

29 Mayıs 1975’de Konya-Sarayönü’nde dünyaya gelmiştir. Ailesi aslen Erzurum’lu olup daha sonra Çorum-Alaca’ya göç etmişlerdir. İlk-orta-lise eğitimini Sarayönü’nde (Konya) tamamladıktan sonra 10 Kasım 1999’da Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji̇ Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Üniversite’den mezun olduktan sonra 2000-2001 yılları arasında Konya’da Sayha Holding bünyesinde mühendis olarak görev yapmıştır.

Nisan 2001-Ağustos 2002 yılları arasında vatani görevini Polatlı Topçu Füze Okulunda ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet’inde asteğmen olarak ifa etmiştir.

Ayrıca Açık Öğretim Fakültesi ön lisans, Dış Ticaret ve Açık Öğretim Fakültesi İşletme Lisans mezunu olup Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Maden Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisansını tamamlamıştır.

İlk memuriyetine 2010 yılında Erzincan İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde Mühendis olarak başlamış olup 2013 yılından itibaren de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ankara Merkez Teşkilatında Metroloji ve Sanayi Ürünleri Güvenliği Genel Müdürlüğünde Mühendis olarak çalışmaktadır.

Mimar Mühendisler Grubu,Tema Vakfı ve Jeoloji̇ Mühendisleri Odası üyesidir.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

MİL ENERJİ SEN

Manevi İlkeli ve Liyakatli Enerji Sanayi ve Madencilik Hizmetleri Çalışanları Sendikası Kurumsal Resmi Web Sitesi.

MİL ENERJİ SEN

Menekşe 1 Sokak No: 8/19 Kızılay
06420 Çankaya / Ankara

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.